Series
Ratings
172- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 1.5
MashleRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 30기Rated ★ 4.0
- 원피스 29기Rated ★ 4.5
- 원피스 28기Rated ★ 4.0
- 원피스 27기Rated ★ 3.5
- 원피스 26기Rated ★ 3.5
- 원피스 25기Rated ★ 4.0
- 원피스 24기Rated ★ 4.0
- 원피스 23기Rated ★ 4.0
- 원피스 22기Rated ★ 4.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 4.0
원피스 21기Rated ★ 4.0- 원피스 19기Rated ★ 4.5
- 원피스 18기Rated ★ 4.0
- 원피스 17기Rated ★ 4.0