Movies
Ratings
32
HarmonyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0