Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0