Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5