Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5