Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0