Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0