Movies
Ratings
31
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 2.5
GravityRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0