Titles you rated
The EqualizerRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5- BlackRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.5
Jersey GirlRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Rocky IIRated ★ 3.5