Series
Ratings
78
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0