Movies
Ratings
15
The NeighborsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5