Series
Ratings
141- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 2.5
- Juliet's ManRated ★ 4.0
- Jang Gil SanRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Late BlossomRated ★ 4.0
- RNARated ★ 5.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.5
Gold LandRated ★ 2.5
RivalRated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 5.0