Movies
Ratings
352
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5