Movies
Ratings
37
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0