Series
Ratings
17
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0