Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
6 YearsRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
This Is Where I Leave YouRated ★ 3.0
American History XRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Mr. DeedsRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 5.0