Movies
Ratings
500
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
3670Rated ★ 4.5- Time to Be StrongRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
GondolaRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0