Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 5.0