Movies
Ratings
4573
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.0
On the RocksRated ★ 3.0
LuckRated ★ 3.0
The BankerRated ★ 3.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.0
Stephen Curry: UnderratedRated ★ 3.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.0
RRRRated ★ 2.5