Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
DangalRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0