Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0