Titles you rated
Let's EatRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0