Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 1.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0