Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0