Movies
Ratings
219
F1: The MovieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Jackass 4.5Rated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Piece by PieceRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Death ProofRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0