Series
Ratings
14
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5