Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Whole TruthRated ★ 2.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0