Movies
Ratings
15
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0