Series
Ratings
46
Yong PalRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 1.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0