Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5