Movies
Ratings
439
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0