Titles you rated
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
 Crows Zero IIRated ★ 5.0 Crows Zero IIRated ★ 5.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Miss GrannyRated ★ 5.0 Miss GrannyRated ★ 5.0
 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
 The Hunger GamesRated ★ 5.0 The Hunger GamesRated ★ 5.0
 Ode to My FatherRated ★ 5.0 Ode to My FatherRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 GladiatorRated ★ 5.0 GladiatorRated ★ 5.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5