Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
GoldRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.5
MudRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0