Titles you rated
Horror StoriesRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5