Series
Ratings
17
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5