Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
RipleyRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5