Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SHIROBAKO The MovieRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 1.5
The Green InfernoRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Tall GirlRated ★ 1.5
PsychoRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0