Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 5.0
- CharlotteRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Squid Girl!Rated ★ 3.0
- My Little MonsterRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5