Movies
Ratings
658
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
The Great HackRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 3.0