Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
POSERated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.0
Let's Talk About CHURated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5