Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5