Titles you rated
DinosaurRated ★ 5.0
Patema InvertedRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0- Green DaysRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0