Movies
Ratings
102
127 HoursRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
 
FluRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5