Series
Ratings
23
Emergency CoupleRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0