Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0