Movies
Ratings
102
Black SwanRated ★ 5.0
Samaritan GirlRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0