Movies
Ratings
20
The ThievesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.0