Movies
Ratings
15
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0