Movies
Ratings
133
The ChorusRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Talk to HerRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
GORated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0