Movies
Ratings
443
YesterdayRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5